„Aby zapalać innych samemu trzeba płonąć”- to słowa jednego z najlepszych polskich mówców i trenerów motywacyjnych – Jacka Walkiewicza. Tak właśnie czuję, a że od dawna noszę w sobie pasję do szeroko pojętej sprzedaży, a także budowania zespołów opartych na ludziach i prawdziwych wartościach postanowiłam się w końcu tym po prostu podzielić. Mam nadzieję, że uda mi się rozpalić nie jeden ogień. Zapraszam serdecznie do nowo powstałego kanału youtube którego nazwa odzwierciedla drogę jaką przeszłam. Od zwykłego sprzedawcy, przez kierownika, menadżera do prawdziwego lidera. Zarażam energią, uśmiechem i postawą, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Narodziny marki SALES

To temat poświęcony temu, jak narodziło się Sales Heels, skąd taka nazwa i logo. Takie wprowadzenie dla wszystkich, którzy z czasem zaczną obserwować mój kanał na youtube i będę chcieli dowiedzieć się, jak to się wszystko zaczęło.

Monitorowanie pracy zdalnej zespołu

To temat poświęcony jest ciekawemu, ale też dosyć trudnemu zagadnieniu, jakim jest monitorowanie pracy zdalnej naszych handlowców. Coraz więcej firm decyduje się na taką formę zatrudnienia, albo zmianę pracy w biurze na pracę zdalną.

Rekrutacja handlowca

To temat poświęcony jest zagadnieniu, które chyba nigdy się nie przeterminuje. W każdym dziale handlowym, nie zależnie od tego czy związane jest to po prostu z rotacją pracowników czy zwiększeniem zespołu, rekrutacja jest zjawiskiem wpisanym w codzienne funkcjonowanie firmy.

Autorytet lidera

To temat poświęcony jest zagadnieniu, który nurtuje nie jednego menadżera sprzedaży. Mam zespół, mam stanowisko, mam zadania, ale z jakiś powodów nie czuje się jak lider. Handlowcy nie postrzegają mnie jako autorytet, nie stawiają za wzór.

Kooperatywny styl zarządzania zespołem

To temat poświęcony jest zagadnieniu, które opisuje różne style zarządzania, ze szczególnym skupieniem się na stylu kooperatywnym.

Początkujący lider sprzedaży

To temat poświęcony jest zagadnieniu, które skupia się na początkujących menadżerach, którzy są na początku swojej drogi bycia liderem. Co kryje się pod słowem lider? Czy każdy może nim zostać?