Magazyn Gifts Journal Polska to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym. Redakcja uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą, już od 2000 roku. Gifts Journal Polska jest głównym pismem, największych targów produktów reklamowych w Europie Środkowo Wschodniej – RemaDays Warsaw. Tytuł trafia do wyselekcjonowanych odbiorców. Czytelnikami są agencje reklamowe poszukujące upominków, oraz szefowie marketingu i działy zakupów największych firm w Polsce.

Materiały redakcyjne, które znajdują się na stronach Gifts Journal Polska skierowane są do osób, które chcą być na bieżąco z tym, co się dzieje w branży, a także szukają dobrych pomysłów na upominki biznesowe, mające zastosowanie w promocjach sprzedaży, programach lojalnościowych, a także przy okazjonalnym wręczaniu budującym pozytywny wizerunek firmy. Magazyn zawiera aktualne informacje  dostępnych na rynku gadżetach reklamowych. To baza wiedzy i inspiracja do prowadzenia biznesu.

Magazyn Gifts Journal to pismo, które również jest obecne jako partner mediowy lub dystrybuowany wśród uczestników  takich wydarzeń branżowych jak targi Reklamy i Druku RemaDays WarsawTargów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA , targi PSI czy EXPO Marketing


Artykuły