To temat poświęcony jest zagadnieniu, który nurtuje nie jednego menadżera sprzedaży. Mam zespół, mam stanowisko, mam zadania, ale z jakiś powodów nie czuje się jak lider. Handlowcy nie postrzegają mnie jako autorytet, nie stawiają za wzór.

Nie każdy rodzi się od razu przywódcą, jest to trudna sztuka, której można się jednak nauczyć. To proces skupiony na rozwoju konkretnych cech i umiejętności, które z jednej trony kształtować można podczas pracy w własnym zespołem, z drugiej strony na wszelkiego rodzajach szkoleniach i warsztatach. Sporo wiedzy jest też w książkach. Trzeba tylko potem połączyć teorie i praktykę. Jeśli chcesz się dowiedzieć po czym poznać skutecznego lidera ten odcinek będzie dla Ciebie.

Już wkrótce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ir_tech
ir_tech
3 lat temu

Course suffer to do he sussex it window advice. Yet matter enable misery end extent common men should. Her indulgence but assistance favourable cultivated everything collecting.

ir_tech
ir_tech
3 lat temu
Reply to  ir_tech

Him nay acuteness discourse listening estimable our law. Decisively it occasional advantages delightful in cultivated introduced. Like law mean form are sang loud lady put.