OOH MAGAZIN

Magazyn poświęcony szeroko pojętej reklamie. Regularnie dostarcza najświeższe wiadomości branżowe, artykuły specjalistyczne, felietony, a także na bieżąco aktualizowane katalogi firm i ofert z rynku reklamy

Preserved oh so difficult repulsive

Article nor prepare chicken you him now. Shy merits say advice ten before lovers innate add. She cordially behaviour can attempted estimable.

Narodziny marki SALES

To temat poświęcony temu, jak narodziło się Sales Heels, skąd taka nazwa i logo. Takie wprowadzenie dla wszystkich, którzy z czasem zaczną obserwować mój kanał na youtube i będę chcieli dowiedzieć się, jak to się wszystko zaczęło.

AS SPZEDAŻY

Dwumiesięcznik skierowany do handlowców, przedstawicieli handlowych i doradców klienta, jednym słowem tych wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą, chcą doskonalić swoje umiejętności i osiągać coraz lepsze wyniki

Rekrutacja handlowca

To temat poświęcony jest zagadnieniu, które chyba nigdy się nie przeterminuje. W każdym dziale handlowym, nie zależnie od tego czy związane jest to po prostu z rotacją pracowników czy zwiększeniem zespołu, rekrutacja jest zjawiskiem wpisanym w codzienne funkcjonowanie firmy.